Używamy plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Rozumiem

Kto bierze udział

Paramedica Polska Sp. z o.o. Sp. k. rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku. Oferuje najwyższej jakości sprzęt medyczny w zakresie defibrylacji, wspomagania resuscytacji, monitorowania i diagnostyki pacjenta, tlenoterapii, transportu, ortopedii, zestawów medycznych, jak również sprzętu specjalistycznego. Od wielu lat współpracuje ze stacjami pogotowia, SOR, OIOM, szpitalami, klinikami, centrami medycznymi, wojskowymi służbami medycznymi, WOPR, GOPR, PSP, Policją, Strażą Graniczną. Wśród Klientów Paramedica Polska są również samorządy, instytucje, uczelnie, ośrodki sportowe i wypoczynkowe. Paramedica Polska prowadzi doradztwo w zakresie doboru sprzętu oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Multikino S.A. jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Grupa prowadzi działalność w segmencie kinowym i dystrybucji filmów. Multikino jest operatorem 26 kin w 20 miastach Polski z łączną liczbą 223 ekranów i 48 628 miejsc. W sierpniu 2007 r. Multikino otworzyło wyjątkowe kino w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 777 osób, wyposażonej w światowej klasy projektor cyfrowy "Christie", fenomenalny system dźwięku Martin Audio i największy w Europie ekran przystosowany do projekcji cyfrowej (prawie 300 m2). W sierpniu 2010 roku Grupa otworzyła pierwsze kino za granicą w Rydze (8 ekranów i 1620 miejsc), a we wrześniu w Wilnie (7 ekranów i 1547 miejsca). Multikino to więcej niż kino!

Plan-Aktor to największe premiery filmowe oraz koncerty, maratony, transmisje sportowe, Opery HD, Kino na obcasach, Multibabykino i wiele więcej. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe. Od lat Multikino jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce w tym Gdynia Film Festiwal, Camerimage, Warszawskiego Festiwalu Filmowego, Festiwalu Młodego Widza Ale Kino oraz Międzynarodowego Festiwalu Filmu i Muzyki TRANSATLANTYK. Multikino jest w gronie światowych liderów kinowej cyfryzacji, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory cyfrowe Dolby 3D Digital Cinema. Sieć z powodzeniem prezentuje w technologii 3D: filmy, koncerty, wydarzenia sportowe, opery oraz balet. Multikino jest liderem cyfryzacji w Europie czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej.